Bandırma Reklam Ajansı

BAÇED’den Ziyaret

05 Aralık 2019 Perşembe, 10:02
google news takip et mobil

Bandırma Çevre ve Kültür Derneği (BAÇED), Başkanı Harun Algül ve yönetimi, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette Harun Algül dernek olarak Bandırma ve çevresi ile ilgili gerçekleştirdikleri ve gerçekleştirmeyi planladıkları çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a bilgi verdi.

Ziyaret için teşekkür ederek sözlerine başlayan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Belediyemizin Bandırmadaki çevre dernekleri ile ortaklaşa çalıştığını belirterek; “Bandırma Belediyesi her zaman çevreye ve doğaya saygılı bir belediye olmuştur. Belediyemiz bugüne kadar yapılan tüm çevre farkındalık etkinliklerine destek vermiştir bundan sonrada vermeye devam edecektir. Doğaya saygı ve çevre kirliliği ile mücadele konusunda Bandırma Belediyesi olarak bizde çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Okullarımıza gidip öğrencilerimizi bilinçlendiriyor, üniversite öğrencileri ile çevreyi ve denizi temizleme etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Bandırmada çevreye duyarlılık konusundaki hassasiyetin her geçen gün arttığını görmek beni mutlu ediyor. Vatandaşlarımız bu konuda bilinçlendikçe birbirlerini uyarıyor ve çevreye sahip çıkıyorlar. Bandırma Belediyesi olarak çevre bilincini arttıran tüm derneklerimize, etkinliklere ve projelere desteğimizi sunacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x