Ayvalık’ta Nazan Öncel Coşkusu

20 Ağustos 2014 Çarşamba, 10:32

İlk olarak Ayvalık’ta konser veren pop müziğin Divası Nazan Öncel, yaklaşık 3 bin hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

Nazan Öncel’in Ayvalık Açık Hava Tiyatrosu’ndaki konserine, müzikseverler yoğun ilgi gösterdi. Yeni albümü ‘Bazı Şeyler’den eserler seslendiren sanatçı, baştan sona sadece kendisinin yazıp bestelediği şarkılarını hayranlarıyla paylaştı.

Konser başlangıcında romantik şarkılarıyla izleyenlerine duygu dolu anlar yaşatan Nazan Öncel, iki buçuk saat sahnede kaldığı konserinin sonlarına doğru hareketli şarkılarıyla Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduranları coşturdu. İskender Paydaş önderliğinde Türkiye’nin en değerli müzisyenlerinin eşliğinde dinleyicilerinden oluşan muazzam bir koroyla Açık Havayı salladı. Nazan Öncel, Ege ve Akdeniz’i kapsayan konserler serisine Ayvalık’tan başlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Kısa anekdotlarla sevenlerini kahkahalara boğan Öncel, Mega star Tarkan’a ise; “Bizim başımıza gelen en güzel şey Tarkan’ımızdır” sözleriyle Tarkan’a selam gönderdi.

Sanatçının ikinci durağı 29 Ağustos’ta Çeşme Açık Hava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşacak.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr