Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Ayna AVM Beko Mağazasını Açtı

27 Mayıs 2014 Salı, 14:57

ayna-beko2Bandırma’da ev mobilyası, beyaz eşya, tekstil ve elektronik ürünler sektöründe öncü bir firma olan AYNA Alışveriş Merkezleri, Bandırma’daki 3′.ncü, bölgedeki BEKO ürünlerinin satışa sunulacağı 4′.ncü şubesini Ordu Caddesi’nde hizmete açtı.

Açılışa Bandırma Kaymakamı Ali Mantı, Bandırma Belediye Başkan Vekili Erhan Elmastaş, Müftü Cahit Çetin, Eski Belediye Başkanı Sedat Pekel, Ayna Mağazası sahipleri Emin Turgut, Erol Turgut, Ali Cicigün ve Beko Genel Müdürlüğü yöneticileri katıldı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği AYNA AVM – BEKO Ordu caddesi şubesi açılışında özel kampanyalar ve indirimler de yapılıyor. Üst düzey hizmeti ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sektörde önemli bir yer edinen AYNA AVM BEKO Mağazası’na bizde Bandırma.com.tr ve Kutlu Creative olarak hayırlı işler bol kazançlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr