Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Ayna AVM Beko Mağazası Açılıyor

26 Mayıs 2014 Pazartesi, 18:09

Bandırma’da ev mobilyası, beyaz eşya, tekstil ve elektronik ürünler sektöründe öncü bir firma olan AYNA Alışveriş Merkezleri, Bandırma’daki 3. ncü, bölgedeki BEKO ürünlerinin satışa sunulacağı 4. ncü şubesini Ordu Caddesi’nde hizmete açıyor.  

Erol ve Emin Turgut kardeşlerin işletmeciliğini yaptığı ve Beko, Grundig, Philips, Braun, Sony, Samsung, LG, Casper ve Bürotime gibi mobilyadan, elektronik eşyaya, tekstilden beyaz eşyaya kadar birçok ünlü markanın ürünlerini Bandırma ve bölge halkıyla buluşturan AYNA AVM, sektördeki gelişim hikâyesine yeni bir mağaza ile devam ediyor.

Bandırma’da başladığı ticaret hayatına 2012 yılında Erdek Mağazası ile devam eden AYNA AVM, Bandırma’da BEKO marka beyaz eşya ürünlerinin satışa sunulacağı 3.ncü, mağazasını açarak sektördeki kilometre taşlarına bir yenisini daha ekliyor. 27 Mayıs Salı günü geniş bir katılımla açılışı yapılacak olan AYNA AVM Ordu Şubesi’nin Bandırma ticaret hayatına yeni bir hareketlilik getirmesi hedefleniyor.

Vatandaşların yoğun ilgi göstermesi beklenen AYNA AVM – BEKO Ordu caddesi şubesi açılışında özel kampanyalar ve indirimlerin de yapılacak. Arçelik Aş. ve Beko’nun üst düzey yöneticilerinin de açılış davetlileri arasında. Üst düzey hizmeti ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sektörde önemli bir yer edinen AYNA Avm’nin BEKO mağazası açılış organizasyonu saat 12.30’da başlayacak.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr