Avsavip.com – Avşa Adası Otelleri

02 Nisan 2019 Salı, 10:22
google news takip et mobil

Avşa Adası otelleri tanıtımlarının yüzde yüz özgün bilgiler ve gerçek görsellerle tanıtıldığı Avsavip.com Avşa Adası otelleri rezervasyon sayfasında 100’den fazla otel, apart ve pansiyon seçeneği yer alıyor. Tatile çıkmadan önce internet üzerinden yapılan araştırmaların ülkemizde %95’e ulaştığı şu günlerde birbiri ardına gelen otel rehberi girişimlerine geçtiğimiz yıl avsavip.com‘da eklendi.

Avşa Adası Otelleri ve Pansiyonları Avsavip.com’da!

Coğrafi konum itibari ile ada olan Avşa‘da resmi kayıtlara göre 350’den fazla otel, apart ve pansiyon bulunuyor. Otel fiyatlarının 75 TL’den 150 TL’ye kadar dönemsel ve tesise göre değiştiği Avşa Adası‘nda her yıl 1 milyonu aşkın tatilci misafir ediliyor.

Sezonun okulların kapanması ile birlikte açıldığı adada eylül ayının sonuna kadar yaz tatilinizi geçirmeniz mümkün. Ada etrafını çevrileyen koylar ve şarabı ile meşhur Avşa’da eğer sizlerde bu yaz tatilinizi geçirmek istiyorsanız www.avsavip.com web sitesindeki otellerden tesis ile iletişime geçerek komisyon ödemeden rezervasyon yapabilirsiniz.

Son olarak Avşa Adası‘na gelmeden önce mutlaka konaklayacağınız tesisi belirlemeli ve ön rezervasyonunuzu yaptırmalısınız.

 

Bir önceki yazımız olan Avşa Adası Tatil Rehberi başlıklı makalemizde avşa, avşa adası ve avşa adası tatil rehberi hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

kutlu creative
avşa adası otelleri
x