Son Dakika
16 Ağustos 2018 Perşembe

AVŞA YİĞİTLER’DEN ÇALIŞMALARA TEŞEKKÜR!

30 Temmuz 2017 Pazar, 12:07

Avşa Adası Yiğitler Mevkii’nde Marmara Adalar Belediyesi tarafından parke taş döşeme ve çevre düzenlemesi çalışmaları başladı.

Geçtiğimiz hafta çalışmalarına başlanan parke taş döşeme çalışmalarında 1.etabın sonuna gelinirken Yiğitler Mevkii Küme Evleri Bölgesi’ndeki parke taş döşemesi ve yenileme çalışmalarının bir ay daha süreceği öğrenildi.

ÇEVRE İŞLETME SAHİPLERİ VE MAHALLE SAKİNLERİ ÇALIŞMALARDAN MUTLU!

Avşa Adası’nda turistik tesislerin de yer aldığı Yiğitler Mevkii’nde yıllardır atıl durumda bulunan, toz toprak içerisindeki yollara ilk kez yapılan çalışmaların başlangıcı sonrası mahalle halkı ve çevresindeki mahalle sakinleri Marmara Adalar Belediyesi’ne teşekkürlerini sunarken sezonda 5 bin tatilciyi ağırlayan Bahar Motel işletme sahibi Kamil Ölçekçi ise Belediye Başkanı Süleyman Aksoy‘a “Başkanımız içinde bulunduğumuz turizm sezonununa hassasiyet göstererek bölgemizde yapılacak çalışmalara ilk otelimizin ana bağlantı yollarından başladı. Yıllardır toz,toprak içerisinde misafirlerimiz diğer plajlara ve şehir merkezine gitmek zorunda kalıyordu. Yapılan taş döşeme ve çevre düzenleme çalışmaları sonrası kış aylarında da bizler ve komşularımız çamurdan da kurtulmuş olacak. Başkanımıza yeniden köyümüze göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr