Avangart Koltuk Modelleriyle İlham Veren Salonlar Tasarlayın | Bandirma.com.tr

30 Kasım 2023 - 06:56

Avangart Koltuk Modelleriyle İlham Veren Salonlar Tasarlayın

Avangart Koltuk Modelleriyle İlham Veren Salonlar Tasarlayın
Son Güncelleme :

06 Kasım 2019 - 16:23

664
google haberler

Dekorasyonda ezber bozan bir stile sahip olan ve ülkemizde en popüler dekorasyon trendleri arasında yer alan avangard, günümüz çizgilerini geçmişin nostalji hissiyle birleştiriyor.  Böylece iki tarzın doğru dokunuşlarıyla ortaya gösterişli ve ihtişamlı yaşam alanları çıkıyor.

Avangard tarzı, dekorasyonda yalnızca oturma odasında değil, yatak odası, mutfak ve banyo alanlarında da kullanılabiliyor. Avangard koltuk modelleri sayesinde oturma odalarında cesur değişimler yapanlar, bu değişimi dilerse evin diğer yaşam alanlarına da uyarlayabiliyor.

Birbirinden farklı mobilya ürünlerinin tek bir çatı altında kullanılması ve aynı mekanda göze çarpması avangard ruhuna son derece uyuyor. Oturma odalarına ilham veren avangard koltuk takımları iddialı duruşu ve kalitesiyle gelen konukları da büyülüyor.

Avangard Salon Dekorasyonunun Püf Noktaları

Titiz bir çalışmanın sonucunda hayal ettiğiniz dekorasyona kavuşabileceğiniz avangard stilde, klasik ve modern tarzı doğru harmanlamak önemlidir. Bu stile sahip salonlarda anlamı olmayan ürünlere, aksesuarlara yer verilmez ve her bir mobilyanın yaşam alanında bir anlamı, amacı vardır. Oturma alanları için avangard koltuk takımları seçimi de bu doğrultuda yapılmalı ve her koltuk takımının her bir ayrıntısına dikkat edilmelidir.

Avangard stilde eşyalar arasında kontrast uygulaması yaygın olarak görülür. Bu nedenle klasik çizgilere sahip gösterişli avangard koltuklarınızı kontrast yaratacak zıt renklerle kombinleyebilir, farklı tonların gücünü kullanabilirsiniz. Pastel tonlardaki koltuk takımlarına kırmızı, mavi gibi renkler katabilir, aksesuarları farklı renklerden seçmeye özen gösterebilirsiniz.

Avangard salonlarda koltukların rolü oldukça büyüktür ve dönem mobilyalarının iskeleti baz alındığı için yaşam alanlarına nostaljik ruh hakim olacaktır. Ancak avangart koltuk modelleri 2019 yılında günümüz modasına uygun çeşitlilikte kumaşlara sahip olduğu için klasik ruhla modern dokunuşları birleştirmek kolaylaşır. Modern kumaşlarla döşenen koltuklar dekorasyona şıklık ve asalet katacak, yaşam alanlarını hayal ettiğiniz gibi tasarlamanıza yardımcı olacaktır.

Avangard salonlar için öncelikli seçiminiz olan koltukları, sadece görünüşü ile değil, dayanıklılığıyla da test etmelisiniz. Kadife parlak dokuya sahip olan kaliteli kumaşlarla döşenen ve güçlü bir iskelet sistemine sahip olan koltuk takımları senelerce sorunsuz kullanabileceğiniz ürünler olacaktır. Avangard koltuk takımları fiyatları da ürünün kalitesine ve ebatlarına göre değişiklik göstereceği için tercihiniz kaliteli ürünler almaktan yana olmalıdır. Karmaşa yaratmayacak ve hayal ettiğiniz yaşam stilini size sağlayacak koltuk takımları ile evinizde avangard stilini kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x