AV. TOLGA TOSUN ÖNCÜLÜĞÜNDE İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

13 Nisan 2019 Cumartesi, 10:30

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun öncülüğünde ilk Belediye Meclis Toplantısı yapıldı. Başkan Tolga Tosun meclis üyeliğine seçilen AKP ve MHP’li üyeler ile göreve başladığı ilk gün törene katılamayan CHP’li meclis üyelerine Belediye rozetlerini taktı.

Av. Tolga Tosun Başkanlığındaki ilk meclis toplantısında 1. ve 2. Başkan Vekilleri, Meclis Divan Katipleri, Encümen Üyeleri, Plan ve Bütçe Komisyon Üyeleri, Tarife Komisyon Üyeleri, İnceleme – Araştırma Komisyon Üyeleri, İmar Komisyonu Üyeleri ve Kıymet Takdir Komisyon üyelerinin seçimleri yapıldı.

Ayrıca 2018 yılı faaliyet raporu oy çokluğu ile kabul edildi.

Bir sonraki Belediye Meclis toplantısının 03.05.2019 Cuma günü saat 19.00’da yapılması kararlaştırıldı.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun Meclis bitiminde gerçekleştirdiği konuşmada: “ Tüm parti temsilcilerinin rozetlerini bir kenara bırakarak Bandırmamızın menfaatleri uğruna var güçleri ile çalışacaklarına inancım tamdır. Ayrıca Büyükşehirde AKP Bandırma CHP Belediyesi göreve gelmiş olsa dahi kentimiz için Büyükşehirle uyumlu bir şekilde çalışacağımızı inanıyorum. İlk etapta Büyük projelerle değil de insanların yaşamlarını kolaylaştıracak projeleri hep birlikte öncelikli olarak hayata geçireceğiz. Seçilen Komisyon üyeleri ve mecliste alınan kararlar kentimize hayırlı olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANVİT BK EVİNDE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’Nİ MAĞLUP ETTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x