ASFALT ÜRETİM TESİSİ TEKRAR ÜRETİME BAŞLADI

19 Temmuz 2019 Cuma, 09:40
google news takip et mobil

Bandırma Belediyesi Asfalt Üretim Tesisi bakım ve onarım çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt üretimine başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen bakım çalışmalarının tamamlanmasıyla uzun bir aranın ardından tesis tekrar asfalt üretimine başladı.

Bilindiği gibi asfalt üretim tesisi, yeni sezonda daha kaliteli üretim yapabilmek ve kenti güzelleştirmek adına bakıma alınmıştı. Üretilen ilk asfalt malzeme Belediye ekiplerince NATO Caddesinde yol onarım çalışmalarında kullanıldı.
Süreci yakından takip eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, tesisin ihtiyacı olan donanımın sağlandığını belirterek: “Ekiplerimiz asfalt üretim tesisimizde üretime başladı. Kayıp olan zamanı kısa sürede telafi edeceğimizden, vatandaşlarımızın şikâyet ve taleplerine yönelik yol ve asfalt çalışmamızı en verimli şekilde yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Asfalt Tesisinin üretime geçmesiyle birlikte Belediye’ye bağlı ekipler yaz ayları boyunca kentin ihtiyaç duyulan bir çok noktasında yol yapım, onarım ve asfalt serim çalışmalarını yerine getirecek.

Bir önceki yazımız olan ÇORLU TSO İLE AKREDİTASYON KIYASLAMA ÇALIŞMALARI YAPILDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x