Bandırma Reklam Ajansı

Aristo Diyeti Nedir?

08 Temmuz 2020 Çarşamba, 18:50
aristo diyeti
google news takip et mobil

Yaşam tarzına ve kişinin genetik yapısına göre özel olarak hazırlanan bir beslenme şeklidir. Kısa süreli bir diyet programı değil bir yaşam tarzıdır. Hızlı ve kalıcı kilo vermenin en sağlıklı yolu olan Aristo diyeti ile hem zayıflayıp incelmek hem de ruhsal olarak iyi hissetmek mümkündür. Aristo diyeti, zayıflatmanın yanında cildin ve saçların da sağlıklı olmasını sağlar. Vücudun bütününde iyileşme sağlayan bu beslenme şekli tüm yaşam boyunca uygulanabilir.

Aristo Diyeti Nasıl Zayıflatır?

Aristo diyeti ile kişinin beden tipi ve vücudundaki eksiklikler saptanır. Kişiye özel olarak çıkarılan bir program sayesinde hızlı bir şekilde yağ kaybetme sağlanır. Aristo diyetinde tep tip beslenme yoktur. Sebze ve meyve ağırlıklı bu beslenme programında düzenli yapılan detokslarla vücuttan toksin atılması sağlanır. Böylece hem fiziksel hem de zihinsel olarak hafifleme oluşur.

Diyet adı altında yapılan programlarda olduğu gibi sürekli bir açlık ve halsizlik hali, yorgunluk, el ayak titremesi gibi sorunlar Aristo diyetinde yaşanmaz. Şok diyetler bir anda birkaç kilo kaybedilir ancak bir süre sonra bu kilo verme durur. Aristo diyetinin en büyük avantajı hem hızlı hem de kalıcı kilo verdiriyor olmasıdır.

aristo

aristo

Uzaktan diyet nasıl yapılır?

Kişiden saç teli istenir. Gönderilen bu saç telinden genetik testi yapılarak hangi alerjilerin olduğu, yatkınlıklar, hangi organların hassasiyeti olduğu, vücuttaki eksik mineral ve vitaminler, varsa hormonal düzensizlikler tespit edilir. Tüm bu araştırmaların ışığında kişinin kilo verememesinin sebepleri ortaya çıkarılır. Daha sonra kişiye özel bir diyet programı hazırlanır. Whatsapp üzerinden iletişime geçilerek diyetin gidişatı gözlenir. Hangi besinlerin daha iyi geldiği, kilonun verilme hızı, tarif önerileri gibi birçok danışmanlık uzaktan diyet programında yer alır.

Dr. Gönül Ateşsaçan’ın danışmanlığında Aristo diyeti’ni en doğru şekilde uygulayabilir ve 1 ayda 2 beden incelebilirsiniz. Aristo diyeti ile ilgili daha geniş bilgi edinmek için Dr. Gönül Ateşsaçan’ın Arisyo Diyeti ile Yeni Yaşam kitabını edinebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

aristo diyeti2

aristo diyeti2

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x