ARABACILAR TOLGA TOSUN’DAN HİZMET SÖZÜ İSTEDİ

27 Mart 2019 Çarşamba, 10:14
google news takip et mobil

Sunullah Mahallesi Muhtarı ve yeni dönem adayı kıdemli Muhtar Şener Arabacılar Millet İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun’dan mahallesindeki sorunların çözümü konusunda destek sözü istedi.

Millet İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun dün akşam Sunullah Mahallesi Lalelik Kıraathanesi’nde düzenlediği seçim gezilerine devam etti. Muhtarı Şener Arabacılar’ın hem destek hemde destek sözü için hazır bulunduğu buluşmada Sunullah Mahallesi’nin sorunlarını toplantıda Aday Tolga Tosun ile paylaşarak yeni dönemde hizmetler için destek sözü istedi.

Şener Arabacılar Ticaret Lisesi arkasındaki ana caddeye arabaların hızını azaltacak tümsekler, Mahallede yeri hazır bulunan 2 alana çocuk parkı ve cafeterya ile pazartesi pazarı yerine acilen mahalleye bir kapalı pazar yeri istedi.

Arabacılar’ın konuşmalarında Sunullah Mahallesi’nin son 5 senedir Bandırma Belediyesi tarafından hizmetlerden yoksun bırakıldığı açık bir şekilde görülürken Aday Tolga Tosun’da göreve geldiklerinde Sunullah Mahallesi’nin tüm sorunların çözümü konusunda söz verdi.

HABER : ONUR KUTLU – BANDIRMA.COM.TR

Bir önceki yazımız olan TUĞBA YURT BANDIRMA'DA KONSER VERECEK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x