Son Dakika
19 Ocak 2020 Pazar
grand serenay hotel bandırma

ANKETTEN TOLGA TOSUN ÇIKTI

20 Kasım 2018 Salı, 17:01

Bandırmaninsesi.com’un anketinin birincisi CHP Aday Adayı Tolga Tosun oldu.

Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte bölgemizde her geçen gün ısınan siyaset arenasında Bandirmaninsesi.com bölge siyasetinin nabzını tutmaya devam ediyor. 30 gündür sürdürdüğümüz “Bandırma’da Belediye Başkanı kim olmalı? anketimize 5.858 farklı kişi tekil IP’den katılım sağlayarak anketimiz 30.351 kişiye ulaştı. Sosyal medya üzerinden 500’den fazla paylaşım aldı.

Anket Analizi ve Sonuçlar

Anket sonucundaki ilk 3 isme baktığımızda sıralamanın genç ve Bandırma siyaset sahnesinde yeni isimlerden oluşması dikkat çekiyor. İlk sırada çıkan CHP’li Av. Tolga Tosun Bandırma’da sevilen bir avukat ile iş adamı kimliğine sahip aynı zamanda iki dönemde belediye meclis üyeliği görevini sürdürüyor, anketin ikinci sırasındaki Ak Partili Uzay Keskin bürokrasiden gelen biri olsa da halkın içinde varlığını sürdürüyor, üçüncü sıradaki Burak Bahadır Tuzlu ise Ak Parti gençlik kollarından tanıdığımız Bandırma’da bir şirkette yöneticilik ve Valilik nezlinde başarılı çalışmaları ile tanınıyor. Anketimizin dördüncü sırada ise Bandırma’da tanınan iş adamı kuyumcu Metin Ok yer bulurken mevcut Belediye Başkanı Dursun Mirza 732 oy ile sıralamada beşinci oluyor.

Sonuçlardan da anlaşılacağı üzere Bandırma halkı her geçen gün büyüyen Güney Marmara’nın gözdesi sanayi ve turizm kenti Bandırma’yı genç ve yeni isimlerin yönetmesini istiyor.

İŞTE ANKETİMİZİN SONUCU

Bir önceki yazımız olan Dijital Pazarlama ile Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun! başlıklı makalemizde bandırma google reklamları, bandırma seo ve bandırma web sitesi kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x