Ankara’da Grup Toplantısına Katıldılar

06 Haziran 2014 Cuma, 15:04

AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları’ndan oluşan 40 kişilik bir heyet Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın küresel ve bölgesel değerlendirmelerde bulunduğu AK Parti Grup toplantısına katıldı.  

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın çalışmalarını TBMM atmosferinde takip etmek ve ilçe teşkilatı yöneticilerinin ufkunu açmak amacıyla bu programı düzenlediklerini dile getiren AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu, fırsat buldukça bu tür çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

12 saatlik seyahat boyunca teşkilatlanma ve cumhurbaşkanlığı seçimleri başta olmak üzere önemli konularda beyin fırtınasının yapıldığı dile getiren Kasapoğlu, Ankara gezisinin, yöneticilerin moral ve motivasyonuna katkısının yanında uyum koordinasyona da katkılar sağladığını söyledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr