Bandırma Reklam Ajansı

Amazon FBA Nedir?

26 Haziran 2021 Cumartesi, 10:54
amazon fba nedir bandirma.com.tr
google news takip et mobil

Eğer satış yapmaya başlamak istiyorsanız, Amazon’da işe başlayabilirsiniz. Amazon’un müşteri kitlesi diğer satış web sitelerine göre çok daha büyüktür. İnsanlar günlük olarak hemen hemen her tür ürün için çevrimiçi alışveriş gerçekleştiriyorlar.  En önemlisi ise, Amazon’da, Amazon Fulfillment-By-Amazon programı ile satıcı olabilirsiniz. Amazon FBA nedir? Amazon FBA, Amazon tarafından satıcılara depolama, paketleme ve nakliye yardımı sağlayan bir hizmettir. Bu, satıcıların yükünü ortadan kaldırır ve onlara satış uygulamalarında daha fazla esneklik sağlar. FBA ile ürünlerinizi doğrudan Amazon’un depolarına göndermeniz yeterlidir. Amazon daha sonra ürünlerinizi depolar ve bir sipariş aldığınızda, Amazon ürününüzü müşteriye gönderir.

İnanılması güç ama her şey bu kadar basit! Doğru ürünü bulmak için biraz zaman ve çaba harcamanız, müşterilerle iyi bir ilişki kurmanız tavsiye edilir. Bu şekilde, yeni bir satıcı olarak bile Amazon’da satış yaparak yılda on veya yüz binlerce dolar kazanabilirsiniz.

Amazon FBA Yasaklı Ürünler

Gıdalar, ilaçlar, tıbbi cihazlar, elektronik ürünler, makyaj malzemeleri ve tütün ürünlerini satmak istiyorsanız, sorun yaşayabilirsiniz. Bu ürünlerden bazıları izin alınarak satılabilse de, pek çoğu Amazon’un ‘’Satılması Yasak’’ listesine girmektedir. Aklınızdaki Amazon FBA nedir sorusunu daha kapsamlı cevaplandırabilmek için https://www.shipentegra.com/blog/amazon-fba-nedir-nasil-satis-yapilir/ adresini ziyaret edin!

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x