Son Dakika
18 Şubat 2019 Pazartesi

Altınoluk’tan Daire Kiralamak?

09 Ağustos 2018 Perşembe, 15:21

Sessiz ve sakin bir tatil isteyenler Balıkesir’in Altınoluk mevkiini tercih edebilir.

Balıkesir kiralık daireler bakımından oldukça uygun bir şehir. Özellikle daire kiralayarak rahat ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyen kişiler içinde ideal. Daire fiyatları gecelik olmak üzere 140 TL’den başlıyor. Kişi kapasitesine göre daha uygun fiyat aralıklarında da kiralık daire rezervasyonunda bulunmanız mümkün olacak.

Altınoluk Nerede?

Balıkesir ilinin bir ilçesi olan Altınoluk, oksijen bakımından dünyada ikinci sırada yer alır. Şehrin gürültüsünden kendini soyutlamak isteyen kişiler için oldukça uygun bir tatil beldesi. Solunum yollarında rahatsızlık yaşayanlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Asos ve Güre arasında yer almakta olup Balıkesir ile 1 saat mesafede konumlanmış. Diğer ilçeler ile arasındaki mesafede oldukça yakın.

Edremit – Altınoluk Günlük Daire Fiyatları

Denize yakınlığı, alışveriş merkezine ve gezilecek yerlere konumu, yatak kapasitesi bakımından Balıkesir kiralık daireler ve Edremit Altınoluk günlük kiralık evler değişiklik gösteriyor. Örneğin; Altınoluk civarında denize yaklaşık olarak 150 metre mesafede yer alan 2+1 daire tipindeki konut kirası günlük olarak 190 TL’dir. Odalarda TV, mutfak gereçleri, saç kurutma makinesi gibi birtakım eşyalarda bulunur.

Lüks dairelerin günlük fiyatları ise 300 TL’ye kadar çıkar. Özgün tasarıma sahip dairelerde muhteşem bir tatil geçirmeniz mümkün. Bütçenize en uygun olan daireleri tercih etmeniz daha doğru olacak.

Havuzlu bir dairede tatil yapmak isteyen kişiler diğer dairelere göre daha fazla bir ücret ödemek zorunda. Havuzlu, klimalı, özel lüks 3+1, 250 metrekare villalar 1.000 TL’dir. Denize yakın konumda bulunan klimalı, dubleks, eşyalı daireler ise günlük olarak 350 TL’den başlayan fiyatlarda kiraya veriliyor.

Altınoluk’ta Gezilecek Yerler

Balıkesir ilinin yaz turizminde öncü olan ilçelerinden Altınoluk’a gittiğinizde Sarıkız tepesi, Antandaros kenti, Hasan Boğuldu Şelalesi, Mıhlı Çayı ve Kaz Çayı, Baş Değirmen Köprüsü, Narlı Köyü gezebileceğiniz yerler arasında bulunuyor.

Hasan Boğuldu Şelalesi özellikle sahip olduğu tarihi hikayesi ile dikkat çeken yerlerden biri.  Kızılkeçili çayı üzerinde ye alan sutuven çağlayanının ilerisinde havuz haline gelen bir yer. Kazdağları’nın eteğinde muhteşem bir gezintiye çıkabilirsiniz.  Altınoluk ve Edremit karayolunun 20. Kilometresinde, Zeytinli Köyü sapağında karşınıza çıkan dar köprünün hemen ilerisindeki Sutüven Çağlayanı da mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. Eğer doğa yürüyüşlerini seviyorsanız Mıhlı Çayı etrafında serin suları izleyerek Kaz Dağları’nın bereketinden yararlanabilirsiniz. Sarı Kız Tepesi ‘de çeşitli efsanelere konu olmuş doğal güzellikleri zirveden izleyebileceğiniz bir alan. Balıkesir kiralık daireler konusunda bir araştırma yaptıktan sonra bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz.  Gezilecek yerler bakımından da oldukça zengin alternatiflere sahip olan Edremit ve Altınoluk ilçelerinde tatilin tadını doyasıya çıkaracaksınız. Üstelik tatiliniz kiralık daireler sayesinde oldukça uygun olacak.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri