AKFEN HOLDİNG’TEN EĞİTİME DESTEK | Bandirma.com.tr

6 Aralık 2023 - 19:56

AKFEN HOLDİNG’TEN EĞİTİME DESTEK

AKFEN HOLDİNG’TEN EĞİTİME DESTEK
Son Güncelleme :

08 Ocak 2021 - 10:56

878
google haberler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde başlatılan “Okullardan Yarınlara” eğitime destek programına bağışçı olarak katılan AKFEN Holding tarafından Burhaniye İlçemizde inşaa edilecek 16 derslikli Hasan Akın Anadolu Lisesinin yapım protokolü imzalandı.
Valiliğimiz Mustafa Necatibey Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen protokol imza töreninde yaptığı konuşmada eğitime sağladıkları destek için AKFEN Holding’e teşekkür eden Vali Şıldak;  “Bugün çok güzel bir hizmetin burada protokol imza törenini gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yıl içinde Sayın Cumhurbaşkanımızın daveti üzerine gerçekleşen bir toplantıda AKFEN Holding olarak ülkemizin çok önemli alanlarında faaliyet yürütmekte olan bu güzide kuruluşunun İlimize bir okul yapması konusundaki taahhüdünü bugün hayata geçirilmesini hep birlikte gerçekleştirmiş olacağız. Burhaniye İlçemizde Anadolu Lisemiz deprem dayanıklılığı yönünden zayıf bir okulumuzdu. Şimdi burada Yönetim Kurulu Başkanı olarak imzasını atacak olan Selim Akın Bey bu hayırlı işi eğitim alanına kazandırmış olacak ve Burhaniye ilçemizde 16 derslikli modern bir eğitim kurumunu biz de kazanmış olacağız. Hayırlı olmasını temenni ediyorum. Eğitim alanında çakılan her çivi unutulmayacak bir hizmettir ve ülkemizin geleceğine bir yatırımdır. Bu manada kendilerine kurumları adına teşekkür ediyorum ve İlimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
AKFEN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın ise annesinin memleketi Balıkesir’e yapılan yatırımdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Balıkesir benim annemin memleketi. Böyle bir hayır işine vesile olduğumuz için çok mutluyum. Ayrıca ben hem Sayın Valimize, Kaymakamımıza, İl Milli Eğitim Müdürümüze çok teşekkür etmek istiyorum. Çünkü hakikaten bütün bürokratik işlemler çok hızlı bir şekilde sonuçlandı ve en kısa zamanda da biz önümüzdeki öğretim yılına okulu yetiştirmek için organize olduk. Umarım Balıkesir’e, Burhaniye’ye hayırlı olur” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Vali Hasan Şıldak, Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ve AKFEN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın hazırlanan protokolü imzaladı.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x