AK PARTİ HEYETİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

20 Ekim 2020 Salı, 10:03
ak parti heyeti muhtarlarla bir araya geldi bandirma.com.tr
google news takip et mobil
19 Ekim Muhtarlar günü etkinlikleri kapsamında Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Yönetim Kurulu üyeleri Türkiye Muhtarlar Derneği Bandırma Şube Başkanı Hüseyin Kocabıyık’ı ve Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı Nur Hancıoğlu’nu ziyaret etti.
Bandırma Merkez ve Kırsal Mahalle muhtarlarını temsilen gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanı Mehmet Doğan : “Muhtarlık makamı mahalli demokrasisinin en eski örneklerindendir. Devletimizin köy ve mahallelerimiz deki kurumsal temsilciliği durumunda olan Muhtarlıklarımız, hizmet odaklı anlayışın uygulanmasında büyük öneme sahiptir. Günümüz kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından birisi olan ve katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getiren Muhtarlarımız, milletimizin talep ve ihtiyaçlarını yetkili makamlara bildirerek en kısa sürede çözüme kavuşturulması hususunda etkin rol oynamaktadır.
Halkımızın devlet ve yerel hükümet tarafından yapılan hizmetlerle buluşması için bir köprü görevi gören Bandırma Merkez ve Kırsal muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x