Ahmet Akın “Balıkesir’imizi Gururlandırmalıyız” | Bandirma.com.tr

8 Aralık 2023 - 18:54

Ahmet Akın “Balıkesir’imizi Gururlandırmalıyız”

Ahmet Akın “Balıkesir’imizi Gururlandırmalıyız”
Son Güncelleme :

23 Haziran 2023 - 12:51

200
google haberler

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin gerçekleştirdiği İlk 1000 İhracatçı 2022 Araştırması’nda Balıkesir’i gururlandıran firmaların yöneticilerine kutlama mektubu gönderdi. Akın, mektubunda, “Ülkemizin ekonomik kalkınmasına verdiğiniz katkıyla gururlandık. Balıkesirimiz ve ülkemiz için atacağınız tüm adımlarda yanınızdayız” ifadesini kullandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin İlk 1000 İhracatçı 2022 Araştırması’nda Balıkesir’i temsil eden şirketlerin, Yönetim Kurulu Başkanları ve Genel Müdürlerine kutlama mektubu gönderdi. Akın’ın mektubunda şu ifadelere yer verildi:

“Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin gerçekleştirdiği ‘İlk 1000 İhracatçı 2022 Araştırması’nda güzel şehrimiz Balıkesirimizi temsil eden sanayi kuruluşlarımız arasında yer aldığınızı büyük bir onurla öğrenmiş bulunmaktayım. Sağladığınız istihdam olanakları ve yaptığınız yatırımlarla Kuvayi Milliye şehrimiz, Balıkesirimize kattığınız değerleri yakından takip ediyorum. Bunun yanı sıra geçtiğimiz yıl ulaştığınız ihracat rakamlarıyla ülkemizin ekonomik kalkınmasına verdiğiniz katkı tüm hemşerilerimizle birlikte beni de gururlandırdı. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’ne çizdiği kalkınma yolunda, Balıkesirimiz ve ülkemiz için atacağınız tüm adımlarda yanınızda olacağımı bildirmek isterim.”

 

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x