Adwords Reklamları

21 Ocak 2019 Pazartesi, 16:40
google news takip et mobil

Adwords reklamları, birçok kullanıcı tarafından tercih edilen en büyük arama motoru Google’da arama sonuçları esnasında tıklama başına maliyet sistemle çalışır. Google aramalarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan ücretli metin bazlı bir reklam modelidir. Google adwords reklamı,  genellikle belli limitler içinde satırlardan oluşur ve  “İlgi çekici başlık”, “Açıklama satırı”, ve “site alan adı”. Kullanılır.

Adwords Reklamları Ajansı

Adwords Reklamlarının çalışma prensibi ve reklam bütçesinden en uygun şekilde yararlanmanın yolu, anahtar kelimeler, yerleşimler, reklam sıralaması, teklifler ve kalite puanı gibi bazı temel konulara bağlıdır. Adwords reklamları daha iyi anlayabilmek için bu konuların iyi bir şekilde özümsenmesi gereklidir. Mobitek Group ve çalışanları bu konuda müşterilerini bilgilendirmek için hizmet vermektedirler. Adwords Reklamı vermek için bu konuda uzman ekipleriyle beraber çalışmaktadırlar. Reklam verirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, anahtar kelimelerinin spesifik olmasıdır. Bu durum yatırımları olumlu yönde arttırmaktadır.

Google Ads Reklamları

Tüm dünyada en çok kullanılan arama motoru olan Google Adwords reklamları ile firmalar daha da büyüyerek, satış hedeflerine ulaşacaklardır. Adwords reklamların etkili reklam formaları firmaları yeni müşterilerine ulaştırmaktadır.  Geleneksel reklamlardan farkı, reklam bütçesini kontrol etme ve anında sonuçları analiz etme imkânı sağlamasıdır. Arama Ağı reklamları ile Google’da arama yapıldığı zaman reklam gözlemlenir. Kullanıcılar reklamı tıklayıp web siteye giriş yaptıkları zaman ücretlendirme yapılır.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x