Bandırma Reklam Ajansı

600 EVLER MAHALLESİ YENİ ÇOCUK KREŞİ

17 Ekim 2020 Cumartesi, 11:29
600 evler mahallesi yeni cocuk kresi bandirma.com.tr
google news takip et mobil

Yeni dönemle birlikte kentimiz sosyal yaşamında izler bırakacak insan odaklı sosyal projeleri hizmete almak isteyen Bandırma Belediyesi, bu projelerin başında Yeni Kreş Projeleri geliyor.

Yeni Kreşlerle okul öncesi eğitimde fırsat eşitliği sağlanacak.

Yeni Kreş Projeleriyle okul öncesi eğitimin her çocukla buluşturulması ve aynı zamanda ailelerinin de bu imkanlardan yararlanabilmesini amaçlanıyor. Bu amaçla 600 Evler Mahallesi’nde ve Levent Mahallesi’nde yapılacak olan Yeni Kreş Projelerinin hazırlıkları tamamlandı. Çalışmalar kapsamında projelerin yapım sahalarında zemin etüd çalışmaları yerine getirildi.

600 Evler Mahallesinde yapımı planlanan Yeni Çocuk Kreşi Projemiz 1500 m²’lik bir alanda, 2 katlı, 6 sınıflı ve ortalama 100 çocuk kapasiteli olacak şekilde projelendirildi. Bu yapı içerisinde Fen Sınıfı, Cep Sinema ve Sunum Salonu, Aktivite Odası ve Kapalı Çocuk Oyun Alanı yer alıyor. Ayrıca kreşin dış alanında çeşitli oyun grupları, kum havuzu, tarım bahçesi ve trafik eğitim parkuru olacak şekilde projelendirildi. Kreş projesinin çatı bölümünde ise ayrıca Güneş Enerji Panelleri yerleştirilecek.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x