VALİ ŞILDAK’IN GÜNLÜK PROGRAMI | Bandirma.com.tr

29 Kasım 2023 - 15:15

VALİ ŞILDAK’IN GÜNLÜK PROGRAMI

VALİ ŞILDAK’IN GÜNLÜK PROGRAMI
Son Güncelleme :

05 Şubat 2021 - 9:50

343
google haberler
Vali Hasan Şıldak günlük programı kapsamında çalışmaları yerinde incelemek üzere Altıeylül Kaymakamlığını ziyaret etti.
Kaymakamlığı ziyaretinde beraberinde İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu’nun da bulunduğu Vali Hasan Şıldak ilçenin asayiş ve güvenlik konularını kapsamlı olarak değerlendirmek üzere  Altıeylül Kaymakamı Dr.Oktay Kaya, Altıeylül İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Jandarma Komutanı ile bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.
Ziyaretinde Kaymakamlık birimlerini de gezen Vali Şıldak personele çalışmalarında başarılar diledi.
Günlük programına devam eden Vali Şıldak’ı önce MHP Altıeylül İlçe Başkanı Tayfun Tursun ve beraberindeki heyet, ardından Vali Şıldak’ın hemşehrisi Turgay Turan ve eşi Gülcan Turan ziyaret etti. Misafirleri ile bir süre görüşen Vali Şıldak nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.
Yapılan ziyaretlerin  ardından Balıkesir için büyük önem arz eden İl Afet Risk Azaltma Planı (İRAP) Balıkesir Tanıtım Toplantısını gerçekleştirdi. Video konferans yöntemiyle  Vali Şıldak başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Kaymakamlar, Belediye Başkanları, Üniversiteler, STK’lar, kamu ve özel sektör temsilcileri katıldı.
Programına devam eden Vali Şıldak’ı son olarak Çanakkale-Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik ziyaret etti. Kaymakam Çelik ile bir süre sohbet eden Vali Şıldak kendisine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x