Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

UCUZ 5 ADET TİŞÖRT 199 TL KAMPANYASI İLE MAĞDUR OLMAYIN!

Instagram’da hizmet veren bir

Instagram’da hizmet veren bir giyim mağazası satın alınan tişörtler yerine eski kullanılmış kot pantolon ve ucuz 2 atlet gönderip müşterilerini mağdur etti.

Bandırma’da bir okurumuzun haber merkezimize ulaştırdığı bilgilere göre 199 TL + 19 TL kargo ücreti ile mağazadan kapıda ödeme ile aldığı 5 tişört yerine eski kullanılmış kot pantolon ve ucuz 2 atlet gönderildiğini belirtti.

HEDİYE PANTOLON DÜZENİ!

Firma şeffaf poşet içerisindeki kargoda kullanılmış taşlanmış replika bir pantolon gönderiyor. Pantolon ve tşörtün poşetin içerisinde beraber geldiğini düşünen müşteriler kargoyu teslim aldıktan sonra gerçek ortaya çıkıyor. Şeffaf poşet içinde tekrar koyu renk kargo poşetine sipariş verilen 5 tişört yerine ucuz 2 farklı küçük beden tişört koyan firma müşterilerini böylelikle mağdur ediyor.

Haberin içinden; Yaptığımız araştırmalarda mağazaya telefon yolu ile ulaşmak mümkün olmuyor. Sadece sipariş esnasında iletişim kurulabilen mağazada tüm gönderiler yorumlara kapalı mağaza ise etiketlemeye açık değil. Böylelikle sıfır yorum sıfır sorun algısı ile satışlarını müşterilerine anlık yapıyor. Kapıda ödeme yöntemi kabul eden mağaza EFT / HAVALE seçeneğini mağaza sahibinin isim soy isim belli olacağı için de kabul etmiyor. Teslimatçı firma Kargo ile iletişim kurmaya çalışan müşteriler ise P. B. P. firma isminden başka bir bilgiye ulaşamadıklarını kargo firmasının da telefon ve firma sahibi bilgisi vermediklerini satış sonrası muhattap bulamadıklarını belirttiler. Kargo firmasından vergi numarasına ulaştıklarını belirten müşteriler konu ile ilgili Tüketici Hakem Heyeti’ne başvuru yapacaklarını belirttiler.

GÖNDERİLEN ÜRÜN

 

nev bandırma