BALIKESİR EV SAHİPLİĞİ YAPTI | Bandirma.com.tr

1 Aralık 2023 - 02:36

BALIKESİR EV SAHİPLİĞİ YAPTI

BALIKESİR EV SAHİPLİĞİ YAPTI
Son Güncelleme :

23 Eylül 2019 - 11:02

310
google haberler

Balıkesir “Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Finali”ne ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadı.

Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin sponsorluğunda, Bigadiç ilçesi Işık’lar Mahallesi Spor Kompleksinde gerçekleştirildi.

Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası için Balıkesir’e gelen sporcular at üzerinde ok ile hedef vurarak dereceye girip, yarışmanın galibi olmak için ter döktü.

Geleneksel sporları sevdirmek, sürekliliğini sağlamak ve gelecek nesillere kültürel aktarımın sağlandığı Atlı Okçuluk final müsabakasında yarışmaya katılan sporcular renkli görüntüler oluşturdu.

Geleneksel sporlara gönül veren bir çok vatandaşın büyük bir ilgi ve heyecanla yakından takip ettiği Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası finalinde dereceye giren sporculara ödüllerini Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Küçükkaptan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın selam ve tebriklerini iletip, kupalarını teslim etti.

Müsabakaları Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanı Dr. Hakan Kazancı, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ahmet İnan, Daire Başkanı ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü Yahya Akduman, bürokratlar ve geleneksel spora gönül verenler yakından takip etti.

 

Basın Bülteni

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x