REKTÖR ÖZDEMİR’DEN 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAŞLANGICI MESAJI

16 Eylül 2019 Pazartesi, 14:18
google news takip et mobil

Eğitim, çağa uygun olarak daima değişerek gelişen, her daim yenilenen bir süreçtir. Toplumları yücelten, insanlığa yön veren en önemli etken de bu süreçtir. Gelişmiş ve güçlü bir ülke olmanın temelinde, insan unsuruna yapılan eğitim yatırımı gelir. Eğitime yapılan her yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Bizler de işte bu anlayışla medeniyetimizin tecrübe ve birikimlerinden de güç alarak her daim nitelikli bir eğitim için çalışıyor, önceliğimizi nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi olarak belirliyoruz.

Yeni bir eğitim-öğretim yılı daha başlıyor. Hep birlikte tarifi imkânsız bir heyecan içindeyiz. Sevgi ve umutla işimizi en iyi şekilde yapma gayreti, tüm eğitim-öğretim yılı boyunca pusulamız olacaktır. Bu düşüncelerle öğrencilerimiz, akademik ve idari personelimiz ile tüm camiamıza 2019-2020 eğitim-öğretim yılında sağlık, mutluluk ve başarı dolu çalışmalar diliyorum.

                                                                                                                                                                 Prof. Dr. Süleyman ÖZDEMİR Rektör

Bir önceki yazımız olan TİCARET BORSASINDAN, BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUNA NEZAKET ZİYARETİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x