YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR | Bandirma.com.tr

1 Aralık 2023 - 04:04

YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Son Güncelleme :

03 Eylül 2019 - 9:45

284
google haberler

Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentimizin cadde ve sokaklarında bakım çalışmalarını sürdürüyor. Belediye’ye bağlı ekipler son olarak Çınarlı Mahallesi, Erikli Mahallesi ve Bandırma Devlet Hastanesi Yolu üzerinde asfaltlama ve yama çalışmalarını yerine getirdi.

Yaz ayları boyunca öncelikli olarak kentimizdeki bakım ve onarımı yapılması gereken cadde ve sokaklarında çalışmalarına hız veren Belediye ekipleri, parke tamir ve asfalt yama çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Devam eden çalışmalar kapsamında Belediye Fen İşleri ekipleri Çınarlı Mahallesinde yol bakım ve asfalt yama çalışmalarını sürdürerek cadde ve sokakların tamirini yerine getiriyor. Bu çalışmalarla birlikte belediye ekipleri Erikli Mahallesinde sıkıntılı alanlarda yol ve çevre düzenleme ile menfez çalışmalarını tamamladı. Son olarak Belediyeye bağlı ekipler Bandırma Devlet Hastanesi yolu üzerinde asfalt serim, yol bakım ve yama çalışmalarını yerine getirdi. Ekiplerin bu bölgedeki çalışmalarını yerinde takip eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi aldı.

Belediye Başkanı Tolga Tosun: “Bandırma Belediyesi olarak kentimizin cadde ve sokaklarının ihtiyaç duyulan noktalarında yenileme ve gerekli bakım çalışmalarımızı ekiplerimizle sürdürüyoruz” dedi.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x