24 NİSAN PAZAR GÜNÜ BANDIRMA BELEDİYESİNDEN RENGARENK UÇURTMA ŞENLİĞİ | Bandirma.com.tr

30 Kasım 2023 - 08:14

24 NİSAN PAZAR GÜNÜ BANDIRMA BELEDİYESİNDEN RENGARENK UÇURTMA ŞENLİĞİ

Bandırma Belediyesi 24 Nisan Pazar günü, çocukları ve hep çocuk kalacakları çok sevindirecek uçurtma şenliği düzenledi. Sahil bandında 12:00 ile 19:00 saatleri arasında gerçekleşecek ve sürprizlerle dolu şenliğe gelen tüm çocuklara, uçurtmalar Bandırma Belediyesinden hediye.

24 NİSAN PAZAR GÜNÜ BANDIRMA BELEDİYESİNDEN RENGARENK UÇURTMA ŞENLİĞİ
Son Güncelleme :

22 Nisan 2022 - 10:53

811
google haberler

Bandırma Belediyesi 24 Nisan Pazar günü, çocukları ve hep çocuk kalacakları çok sevindirecek uçurtma şenliği düzenledi. Sahil bandında 12:00 ile 19:00 saatleri arasında gerçekleşecek ve sürprizlerle dolu şenliğe gelen tüm çocuklara, uçurtmalar Bandırma Belediyesinden hediye. Uçurtma Şenliğinin olacağı sahil bandına kurulacak sahne platformuyla, tüm gün; DJ müzik, palyaço şovları, danslar, çocuklara özel yarışmalar ve daha nice sürprizler olacak. Ayrıca, Bandırma Belediyesinin düzenlediği Uçurtma Şenliğine gelen ve doya doya eğlenen her çocuğa lezzetli ikramlar da olacak.

24 Nisan Pazar günü sahil bandında gerçekleşecek Bandırma Belediyesi Uçurtma Şenliğinde; lezzetli ikramlar, eğlenceli yarışmalar, gösteriler ve Bandırma Belediyesinin armağanı olan uçurtmalar ile çocuklar gönüllerince eğlenecek.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x