Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

23 Nisan’da Söz Çocuklardaydı

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza 23 Nisan sebebi ile geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarla koltuk devir teslimi gerçekleştirdi

Bandırma Belediye Başkanı Dursun

Bandırma Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlama etkinlikleri kapsamında anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bu özel günde, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, başkanlık koltuğunu geleceğin liderlerine devretmenin gururunu yaşadı.

Hürriyet İlkokulu öğrencisi Aydan Mira Kızılkor, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’dan başkanlık koltuğunu devralarak, bu özel günün simgesi haline geldi. Kızılkor, koltuğu devralırken geleceğe olan güvenini ve sorumluluk duygusunu ifade etti.

Aynı şekilde, Bandırma Belediye Başkan Yardımcıları da geleceğin yetenekli gençlerine emanet edildi. Hasan Atlı İlkokulu öğrencisi Eva Gürsoy ve Karmen Gürsoy, Bandırma Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Bu adım, gençlere olan güvenin ve geleceğin yönetimine duyulan inancın bir göstergesi oldu.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, bu anlamlı etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi: “Bugün, çocuklarımıza ve gençlerimize olan inancımızı ve güvenimizi bir kez daha vurgulamak adına buradayız. Onların geleceğe yön verecek değerli liderler olduğuna inanıyoruz ve bu vesileyle onlara yönetim koltuklarını teslim etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.”

Bandırma Belediyesi olarak, çocukların ve gençlerin geleceğe güvenle bakmalarını sağlamak adına her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Mirza, bu özel günde tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerle kutladı.

nev bandırma