Son Dakika
26 Ocak 2020 Pazar
grand serenay hotel bandırma

“1. İnsan Yönetim Zirvesi” Gerçekleşti

08 Kasım 2019 Cuma, 10:21

İnsana Dokunmak” sloganıyla gerçekleştirilen Balıkesir 1. İnsan Yönetim Zirvesi Balıkesir Sanayi Odası Konferans Salonu’nda Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin de destekleriyle gerçekleştirildi. Alanında uzman 13 konuşmacının yer aldığı zirve, iş ve eğitim dünyasını bir araya getirdi.

Zirvede konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, insan kaynaklarının tüm kurum ve kuruluşlar için oluşturduğu öneme değindi. Yeniliklere hızlı bir şekilde uyum sağlamak gerektiğini vurgulayan Başkan Yücel Yılmaz, “Sürekli olarak kendimizi geliştirmemiz, trendleri takip etmemiz gerekiyor. Reel hayattaki tüm unsurların en önemli noktası insan kaynakları departmanı. İnsanın hayatta çok farklı şapkaları var. Ama Büyükşehir Belediye Başkanı 7 bin kişinin çalıştığı, şehir için dertlenen insanların bir arada olduğu büyük bir şirket ve her şeyinden sorumlu.” açıklamasında bulundu.

Başkan Yücel Yılmaz ayrıca Balıkesir’deki eğitim ve iş dünyasını bir araya getiren Balıkesir İnsan Yönetimi Platformu’na emekleri için teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan E Ticaret Eğitimi Verildi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x