Son Dakika
24 Ağustos 2017 Perşembe

Türkiye’nin İlk Turizm Sosyal İçerik Platformu Yayında.

24 Haziran 2017 Cumartesi, 17:45

Son zamanların en popüler uygulamalarından olan Sosyal içerik  platformları tüm hızıyla büyümeye devam ediyor.İlgi çekici içerikler,testler,galeriler ile kullanıcının sık sık uğradığı kendi içeriklerini ve profillerini oluşturabilme imkanının sunulduğu içerik platformlarına Turizm’den bir atak geldi.

Gezivego.com Tatil Sezonu açılmasıyla birlikte yayın hayatına hızlı bir giriş yaptı.Özellikle Gezi,Tur ve Seyahat önerileri kategorilerinde ilgi çekici içerikler sunan platform kısa zamanda dikkat çekmeyi başardı.

Kullanıcı dostu arayüzü ve şık tasarımıyla sektöre yenilik getirme adına önemli işler yapmaya devam ediyor.

Alışagelmiş Gezi Blogları ötesine çıkan gezivego.com;gezginlerin ve seyahat severlerin daha çok sosyalleşmesi adına,onlara çeşitli imkanlar sunmaktadır.Giriş yaparak kendi profillerini oluşturma,kendi içeriklerini yayınlama gibi özellikler bulunduran Platform Turizmin Sosyal İçerik konusunda ihtiyacını göz önüne alarak,hizmete açılmışır.

Markalara Büyük Hizmet

,Turizm sektörünün en büyük ihtiyacı olan viral tanıtımlar bekleneni karşılayan bir girişimle buluştu.Sektöre yenilik getirmenin yanı sıra markalara da sponsorluk çalışmalarına başlayan gezivego;bu yıl sonuna kadar aktif 100.000 üyeye ulaşmayı hedefliyor.

Gezivego Kurucusu Erhan Taşdemir hedeflerinin Türkiye’de bulunan tüm seyahat bloglarının ve yazarlarının,köhneleşmiş gezi blogu’nun daha ötesine çıkıp günümüz trendlerine uygun bir platformada buluşma olduğunu söyledi.Daha çok kitleye en iyi bir dille anlatma imkanı sağlayan sosyal içerik sitelerinin bu sektörde de buluşması gerektiğini ve her gün bir yenisi eklenen gezi bloglarının;kullanıcılarına ilgi çekici gelmediğini bunun dışına çıkılması gerektiğini belirtti.

Bir önceki yazımız olan Şekerci Proje ve Meclis Üyesi Adaylarını Tanıttı başlıklı makalemizde recep şekerci, Recep şekerci bandırma ve recep şekerci meclis üyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr