Son Dakika
17 Ekim 2017 Salı

KRONİKLERDEN BANDIRMASPOR’A ZİYARET

07 Ekim 2017 Cumartesi, 09:48

Zorlu Gümüşhane maçı öncesi kulübü ziyarete gelen Kronikler Taraftar Grubu, hem yeni Başkan Hasan Çakmak’a hayırlı olsun dediler hemde Bandırmaspor için neler yapabileceklerini konuştular.

Samimi bir ortamda geçen konuşmada Tribün Lideri Özgün Eren, taraftarın dilek ve temennisini Başkan Hasan Çakmak’a iletti. Başkanımız Hasan Çakmak’ta Bandırmaspor için ellerini taşın altına soktuklarını bu yolda herkesten destek beklediklerini iletti.

Taraftarın sorunlarını ve isteklerini dinleyen Başkanımız Hasan Çakmak Gümüşhanespor maçında Öğrenci Kimliğini Gösteren tüm Öğrencilerin ve Bayanların maça ücretsiz olarak girebileceklerini söyledi.
Bu türlü uygulamaların her maçta yapmak istediklerini beliren Başkanımız Hasan Çakmak “Her maçta taraftarımıza bu türlü sürprizlerimiz olacak. Gümüşhane maçı için bu kararı aldık. Başka maçta başka sürprizleriniz olacaktır. Kanunun Statünün bize elverdiği her şeyi taraftarımıza sunmaya çalışacağız. Onlardan da küfürsüz, takımının maçın son saniyesine kadar arkasında olmasını, takımlarını ateşlemesini ve taşkınlık yapmak isteyenleri de önce kendilerinin engellenmesini istiyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANVİT, LİGİ İSTANBUL'DA AÇIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr