Son Dakika
17 Ekim 2017 Salı

Ceviz Fidanı Satışı Başlıyor

15 Eylül 2014 Pazartesi, 22:56

Bandırma’da ceviz fidanı sektöründe başarıları ile göz dolduran Hazal Fidancılık bundan 20-25 gün önce yapmış olduğu ceviz fidanı aşılarının meyvelerini almaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan temmuz ayı göz aşıları aradan 20-25 gün geçmesine rağmen çok kısa bir sürede aşı yapılan ceviz fidanı gövdesinde sürgün (dal) vermeye başladı. Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Hazal Fidancılık sorumlusu Sezai Öz “Özenle yaptığımız aşıların bu kadar sürede meyvesini almak bizim için mutluluk verici. 1 yaşındaki açık köklü ceviz fidanları önümüzdeki sezona hazırlanırken, geçtiğimiz yıl aşısı yapılan 2 yaşındaki ceviz fidanlarımız satış için önümüzde kasım ayında söküm için son aşamaya geldiler. Sahil Yenice’de kendi tesisimizde ürettiğimiz fidanlarımızla hizmetinizdeyiz. Ürünlerimize www.cevizfidaniburada.com adresinden ulaşabilirsiniz” dedi.

Ceviz fidanı satışı üretimi kadar da emek ister. Çünkü 2 yıl boyunca özenle yetiştirilen ceviz fidanları doğru bir şekilde sökülmeli ekim için doğru bir şekilde paketlenlemelidir. Uzun yola gidecek ceviz fidanlarının köklerinin kurumaması için fidanların kökleri kumla kaplanmalıdır.

http://www.cevizfidaniburada.com

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr